Wieś położona u podnóży dwóch gór: Babiej Góry i Policy (Syhlec). Siedziba Orawskiego Parku Etnograficznego – znajdują się w nim chałupy orawskie z XVIII i XIX wieku oraz kilka zabytkowych warsztatów. Potoki Zubrzycy Górnej i Dolnej należą do zlewiska Morza Czarnego, tak jak i pozostałe rzeki Orawy. Wieś spokojna, z dala od głównych szlaków turystycznych. Jedną z atrakcji turystycznych jest pobliska Babia Góra (1724,2 m n.p.m.), z której rozciąga się panorama na Tatry. Łącznie z Zubrzycą Dolną, mieszkańców ok. 7 tys. Wieś skanalizowana ze środków funduszu ochrony środowiska i unijnych. Kilkadziesiąt połączeń autobusowych i busowych – z Nowym Targiem, Jabłonką oraz Krakowem.

 

 

Kluszkowce to popularna miejscowość wypoczynkowa nad Jeziorem Czorsztyńskim. Czorsztyn Ski w Kluszkowcach to duży ośrodek narciarski oferujący 6 wyciągów i 8 tras o zróżnicowanym poziomie trudności.

 

View the embedded image gallery online at:
http://hollbud.pl/index.php/realizacje#sigFreeIdae98d9b63e

Rabka-Zdrój, do 1999 Rabka – miasto w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, siedziba gminy Rabka-Zdrój. Położona jest w Kotlinie Rabczańskiej, na wysokości 500–560 m n.p.m., u ujścia potoków Poniczanki, Słonki i Skomielnianki do Raby. Zapraszamy do obejrzenia pozostałych zdjęć w galerii.

 

View the embedded image gallery online at:
http://hollbud.pl/index.php/realizacje#sigFreeIdaa9918a2de

Podwilk (słow. Podvlk) – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, w gminie Jabłonka. W latach 1920-1925 siedziby zbiorowej gminy Podwilk. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego.

Raba Wyżna – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, w gminie Raba Wyżna, nad rzeką Rabą. Miejscowość jest siedzibą władz gminy Raba Wyżna.

W latach 1975–1998 miejscowość znajdowała się w województwie nowosądeckim.

 

Budowa chodnika łączącego Rabę - Wyżną z Bielanką rozpoczęła się w 2013 roku i trwała do 2015. Zapraszamy do zapoznania się z zdjęciami w galerii.

View the embedded image gallery online at:
http://hollbud.pl/index.php/realizacje#sigFreeId7755c890dd