HOLL – BUD

HOME

Oferujemy usługi ocieplania pianą PUR

Dlaczego wart wybrać izolację natryskową (piana poliyretanowa pur)?

01.
Oszczędność czasu

Izolacja natryskowa pianą poliuretanową (ocieplenie natryskowe) jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo precyzyjna.

Niezależnie, czy chodzi o obiekty mieszkalne, komercyjne, czy też przemysłowe – stosując tę metodę, w ciągu jednego dnia można wykonać izolację natryskową nawet do 300 m2 powierzchni izolacji.

02.

Wypełnia trudno dostępne miejsca

Piana PUR to izolacja produkowana na placu budowy – jest natryskiwana przy pomocy specjalnego pistoletu, co sprawia, że można ją aplikować w najtrudniej dostępnych miejscach.

03.

Wypełnia wszystkie luki i zakamarki
Ponadto piana natryskowa PUR po aplikacji zwiększa swoją objętość prawie 100-krotnie i wypełnia wszystkie luki oraz zakamarki, do których nie udałoby się dotrzeć przy wykorzystaniu tradycyjnych metod takich jak: styropian i wełna mineralna.

04.

Właściwości uszczelniające

Piana natryskowa poliuretanowa to materiał, który na stałe zmienił ocieplanie budynków, nie tylko skracając czas wykonania izolacji, ale i zwiększając skuteczność realizacji. Piana PUR znacznie przewyższa tradycyjne termoizolatory swoimi właściwościami uszczelniającymi.

Co lepiej wybrać: pianę poliuretanową pur czy wełnę mineralną?

Wpływ piany pur na zdrowie ludzi i zwierząt oraz środowisko

Ocieplanie jest najskuteczniejsze, gdy stosowana jest piana poliuretanowa o najlepszych parametrach termicznych. Nie wolno jednak zapominać o wpływie warstwy ociepleniowej na zdrowie. Ocieplanie natryskowe to metoda bezpieczna, a stosowane przez nas produkty to najwyższej jakości materiały izolacyjne znanych i cenionych producentów światowych. Spełniają wszelkie wymogi, przepisy oraz normy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa w budownictwie.

Nie ma podstaw do obaw, że ocieplenie pianą poliuretanową wprowadzi do budynku jakąkolwiek szkodliwą chemię. Stosowane przez nas piany PUR nie zawierają w swoim składzie niebezpiecznych dla zdrowia związków, takich jak np. formaldehydy. Natryskowa piana poliuretanowa po przetworzeniu jest obojętnym materiałem – nie pyli, nie kruszy się, nie wydziela i nie zawiera alergenów. Tym samym izolacje natryskową pianą poliuretanową są szczególnie polecane w budynkach, w których mieszkają alergicy i osoby z chorobami układu oddechowego.

Produkty którymi wykonujemy ocieplenia

W ocieplaniu domu pianą poliuretanową liczy się doświadczenie

Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu natrysku pianą PUR. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie naszych odbiorców, dlatego tak wielu klientów wybiera właśnie Naszą Firmę.

Coraz więcej Naszych Klientów cieszy się z wykonanej izolacji metodą natryskową. Nasze inwestycje realizujemy na terenie prawie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z wideo z naszych realizacji

Inne usługi